Afyon Masaj Salonu
Afyon Masaj Salonu

Afyon Masaj Salonu

 

 

Dilimizdeki masaj sözcüğü Arapça dokunma anlamına gelen “mass” ve Yunanca yoğurma anlamına gelen ”massein” sözcüklerinden türetilmiştir. 

 


Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, içorganlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir. 

 


Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik manipülasyonlarla organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratılır. Vücut yüzeyinde el, elektrik, su vb. aracılığı ile tedavi, bakım ve rahatlama sağlanır.

 

 

 

 

 

afyon masaj,afyon masöz,afyon masaj salonu,afyon bayan masöz,afyon medikal masaj yapanlar,afyon klasik masaj yapanlar,afyon en iyi masöz,afyon soft masaj yapanlar,afyon bayanlara özel masöz,afyon soft masaj nerede yaptırılır,afyon klasik masaj nerede yaptırılı,afyon medikal masaj nerede yaptırılır,afyon omuz masajı yapanlar,afyon omuz masajı nerede yaptırılır,afyon omuz ağrı masajı,afyon temiz masaj salonu,afyon en iyi masaj salonu,afyon güvenilir masöz,afyon güvenilir masaj salonu, afyon yağlı masaj,afyon yağlı masaj uygulaması,afyon kese köpük,afyon kese köpük salonları,afyon tek kişilik hamam,afyon özel hamam,afyon göbek taşı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014